Megir

 

 

Hodinky značky Megir se objevily na trhu teprve nedávno i když logo je známé od roku 1962. Hodinky značky MEGIR jsou převážně decentních designů spojených s praktickou čitelností a přehledností. V mnoha případech jsou doplněné praktickým chronografem - stopkami, který je ve většině modelů plně funkční. Nové řady se pyšní ryze sportovní elegancí a designem.

Megir hodinky jsou ke koupi od roku 2004 a od začátku si nesou svůj punc kvality. V hodinkách jsou instalovány převážně japonské quartzové strojky Japan Miyota 2035 Quartz Movement, které vykazují přesnost - 0 - 0,5 vteřiny denně s dlouhou životností.
Všechna pouzdra těchto kvalitních hodinek jsou vyráběna převážně z nerezavějící ušlechtilé oceli, která je odolná proti běžnému poškrábání, nárazům a prudkým změnám teplot. Sklíčka Hardex jsou odolná proti poškození a poškrábání - (patentováno ®Seiko Corporaction).

Hodinky jsou v elegantním stylu, kde se převážně počítá s nošením do společnosti. To je i důvod, proč hodinky nejsou vodotěsné -(hodinky odolávají pouze postřikání. Nejsou vhodné pro sprchování, mytí rukou, plavání). 

Hodinky jsou v elegantním stylu, kde se nepočítá s tím, že se budou převážně nosit do společnosti a nebudou tak používány pro koupání. To je i důvod, proč hodinky nejsou vodotěsné - (hodinky odolávají děšti a postřikání, nejsou vhodné pro sprchování, mytí rukou, plavání apod.). Chronograf je zde vždy plně funkční, i když v mnohých případech estetické vzezření chronografu předčí jeho používanost.
Řemínky používá značka Megir kožené nebo celokovové s bezpečnostní sponou. 

  • Řadit dle:
  • 17 položek celkem

Stránka 1/1

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.