Dragster Speaker Cable DP.425R - 2x2,5mm

Kód: 110
3 hodnocení
Výrobce: Dragster
75 Kč –8 %
Dragster Speaker Cable DP.425R - 2x2,5mm
75 Kč –8 % 69 Kč / m 57 Kč bez DPH
Skladem - ihned k odběru
Reproduktorový kabel v metráži 2x2,5mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Reproduktorový kabel Dragster DP.425 R je vysoce kvalitní a flexibilní dvoužilový kabel 2x2,5mm dostupný v metráži. Snahou italské firmy Dragster bylo vyrobit vysoce kvalitní dvoužilový kabel za nejnižší možnou cenu. DP.425 R je primárně určen pro přímé propojení audio komponentů a reprosoustav. Tajemství kvality zvuku a životnosti kabelu spočívá v kvalitě výroby a použití vysoce kvalitních materiálů. Důležitou složkou jsou také dlouholeté zkušenosti firmy Dragster při vývoji, výrobě a použité konstrukci reproduktorových kabelů.

"Reproduktorový kabel Dragster DP.425 R používající trvanlivé materiály a poskytující špičkovou kvalitu zvuku za velmi příznivou cenu, je ideální pro náročné uživatele a audiofily, kteří však hledají kvalitu za příznivou cenu".


Přednosti a vlastnosti reproduktorového kabelu Dragster DP.425R :

+ Oba vysoce flexibilní signálové vodiče.
+ Vysoce kvalitní bezkyslíkatá měď OFC.
+ Vysoce kvalitní konstrukce a provedení zajišťuje integritu signálu, maximální trvanlivost a vynikající přenosové vlastnosti. Minimální ztráty a nízká příčná kapacita dovolují vašemu zařízení zachovat úplnou kontrolu nad pohybem reproduktorových membrán. Můžete tak vychutnat pevné a rychlé basy , otevřené středy a neagresivní výšky bez dlouhodobé poslechové únavy.
+ Kabel je opatřen velmi robusním a silným plášťem z PVC odolné UV záření v provedení červené. Použitá izolace vytváří dlouhodobou ochranu před chemickými vlivy vnějšího okolí a zaručuje velmi dlouhou životnost kabelu po celé jeho délce.
+ Typový potisk jako indikátor polarity.
+ Kabel je vhodný pro pevné a vestavné instalace.
+ Kabel DP.425R je možné dodat v libovolné délce na přání s namontovanými univerzálními reproduktorovými konektory.
+ Design by Italy.

Balení: cívka 100m / celková šířka kabelu 0,80mm
Cena za 1m

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: reproduktorové
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: